021-4762 0005 info@soole-saz.com

سوله دست دوم

سوله دست دوم در واقع سوله ای است که قبلا در یک کارایی مورد استفاده قرار گرفته است و حال با اعمال تغییرات و اصلاحاتی بر روی آن، مجدد در کاربرد جدید استفاده می شود. البته گاهی برخی واحدها اقدام به ساخت سوله با استفاده از قطعات از پیش ساخته و اصطلاحا دست دوم و مستعمل می کنند و با کاهش هزینه های ساخت سوله، هزینه نهایی را پایین می آورند. البته کارشناسان سوله ساز بر این باور هستند که سوله های ساخته شده با قطعات مستعمل از کیفیت بالایی برخوردار نیستند.

با توجه به اینکه امروزه کسب و کارهای مختلفی در حوزه های گوناگون فعال هستند، خرید سوله های سبک و سوله های دست دوم نیز نسبت به گذشته رونق بیشتری پیدا کرده است. اصلی ترین دلیل کارفرمایانی که اقدام به خرید سوله دست دوم می کنند، صرفه جویی در هزینه ساخت سوله و همینطور کاهش زمان بهره برداری از سازه می باشد. برای بسیاری از کسب و کارهای نوپا، هزینه و یا بهای تمام شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و یا برای یک کسب و کار زمان مسئله ای بسیار مهم است. در این صورت خرید سوله دست‌ دوم کارساز خواهد بود. در ادامه با مهندسین شرکت بنا گستر سوله ساز همراه باشید تا با جزئیات بیشتری از سوله دست دوم آشنا شویم. شما میتوانید بدون معطلی سفارش طراحی سوله خود را به ما بسپارید.

سوله کار کرده

طی سال های اخیر سوله سازی در کشورمان بسیار رواج پیدا کرده و به بخش جدایی ناپذیر صنعت تبدیل شده است. سوله یک سازه ساخته شده از فولاد و آهن می باشد که با رعایت اصول فنی توسط مهندسین طراحی شده است. این سازه در صنعت کاربردهای بسیاری دارد و امروزه به عنوان بروزترین سازه در کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.
به صورت کلی امکان تهیه سوله به دو صورت نوساز و کارکرده وجود دارد. سوله کارکرده دارای قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای است که برای خرید آن می توانید از طریق تیم های سوله ساز و یا اشخاص فروشنده اقدام کنید.
با توجه به اینکه سوله‌های کار کرده ساخته شده اند و تنها به اعمال تغییرات نیاز دارند، منجر به کاهش هزینه های کلی کارفرما می گردند. به طوری که پس از خرید این نوع سوله ها، فقط کافی است که آن ها را به محل مورد نظر منتقل کرده و نصب نمایید. سوله ها معمولا مقاوم هستند و به آسانی تخریب نمی شوند و یا آسیب نمی بینند. بنابراین دست دوم بودن یک سوله صرفا به معنای کیفیت پایین آن نیست و می تواند کارایی سوله های نوساز را داشته باشد.

سوله دست دوم کیلویی

یکی از راههای خرید سوله دست دوم این است که آن را به صورت کیلویی خریداری کنید. با اینحال حواستان باشد گاهی برخی فروشندگان سوله، سازه های بی کیفیتی که خود تولید کرده اند را به نام سوله دست دوم کیلویی به شما میفروشند. در قراردادهای سوله دست دوم حتما وزن سوله را از قبل مشخص کنید تا ضرر نکنید. اگر وزن سوله بیشتر از یک کیلو با وزن توافق شده فرق داشت حتما هزینه آن را بر عهده فروشنده محول کنید.

سوله دست دوم اصفهان

خرید و فروش سوله های دست دوم در همه شهرهای ایران به یک ترتیب است. برخی شهرها به جهت وضعیت جغرافیایی و نوع کسب و کار در آن ناحیه پیشروی مبادلات سوله هستند. اصفهان یکی از این شهرهاست که علاوه بر وسعت جغرافیایی خود موقعیت ویژه ای برای هر کسب و کاری به حساب می آید.

سوله دست دوم شیراز

درست مثل شهر قبلی، شیراز هم دستی بر آتش دارد. متقاضیان زیادی در استان فارس سکونت دارند که خواهان خرید سوله دست دوم در خود شیراز هستند. شیراز محل مناسبی برای توسعه تجارت های کوچک و بزرگ به شمار می آید.

خرید و فروش سوله کارکرده

هرکدام از سوله های نو و دست دوم، دارای مزیت هایی هستند و به طور کلی مراحل ساخت، اجرا و هزینه خرید آن ها متفاوت می باشد. اینکه کدام یک از سوله ها را برای کسب و کار خود انتخاب می کنید، به شرایط، نیازها و همینطور مدت زمان مورد نیاز تا مرحله بهره برداری و میزان بودجه شما وابسته می باشد.
پیش از ساخت سوله، قطعات مورد نیاز برای ساخت سوله نوساز، ابعاد قطعات و تعداد آن ها مشخص می گردد و در نتیجه برای آن سوله خاص، قطعات تولید می شوند. این در حالی است که در مورد سوله دست دوم، قطعات از پیش آماده و اصطلاحا دست دوم و مستعمل هستند و به همین دلیل نیز هزینه های نهایی کاهش پیدا می کند.
علت اصلی کم تر بودن قیمت سوله های دسته دوم، استفاده از قطعات از پیش آماده و ساخته شده از فولاد و همینطور آهن آلات مستعمل است. در حالی که در سوله های نو از مصالح روز و باکیفیت که دارای عمر طولانی تری هستند، استفاده می گردد.
اگر از نظر زمان و هزینه محدودیتی ندارید، خرید سوله نو انتخاب بهتری می باشد. چراکه سوله های نو ضمن داشتن طول عمر بیشتر، توسط مهندسین در تمامی موارد نیز بر اساس خواسته شما طراحی می گردد.