021-4762 0005 info@soole-saz.com

سوله سردخانه

سوله سردخانه در زمینه حفظ تازگی و طراوت اقلام و همینطور جلوگیری از فساد مواد غذایی کارایی دارد. عواملی شامل شرایط آب و هوایی متغیر، تولید مازاد بر مصرف، ضرورت آماده سازی محصولات جهت انتقال و … زمینه ای را ایجاد کرده است که برای نگهداری از مواد غذایی در تمام نقاط ایران، به سردخانه ها نیاز است. تولید انبوه میوه و اقلام غذایی و ذخیره آن ها جهت استفاده در ایام مختلف سال و همینطور صادرات آن ها، نیازمند انجماد و همینطور حفظ مواد غذایی می باشد. برای این منظور سوله های سرد خانه بهترین کارایی را دارند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با جزئیات تکمیلی پیرامون سوله با نوع کاربری سردخانه آشنا شویم. سفارش طراحی سوله در انواع مختلف پذیرفته میشود.

مزایای سوله سردخانه

هر نوع سازه مزایای خود را دارد یکی از پر رنگترین مزیتهای این نوع، امکان نگهداری طولانی مدت اقلام فاسد شدنی و یا میوه ها است. شما میتوانید با سوله های زیر صفر و یا بالای صفر به ترتیب برای نگه داری گوشت و مرغ و ماهی و یا میوه اقدام کنید.

قیمت ساخت سالن سردخانه

قیمت سوله سرد خانه، بر اساس هر متر مربع سوله و با در نظر گرفتن دهانه و ارتفاع سوله مشخص می گردد. این موضوع به این معنی است که هر چه ابعاد سوله سرد خانه بیشتر باشد، هزینه نهایی طراحی و اجرای آن نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین افزایش دهانه سوله، ارتفاع و یا طول سالن به طور مستقیم منجر به افزایش هزینه ها می گردد.
همینطور کاربری سوله‌های سردخانه و تجهیزاتی که در آن نیاز است نیز تعیین کننده قیمت نهایی طراحی و اجرای این نوع سازه می باشد. هزینه اجرای انواع سوله‌های سردخانه شامل سردخانه میوه، سردخانه خرما، سردخانه گوشت و .. با یکدیگر متفاوت است.
مهندسین سوله ساز با تجربه ای که طی سال ها فعالیت در زمینه اجرای انواع سوله ها کسب کرده اند و همینطور با تکیه بر دانش و تخصص خود در این زمینه، با ارائه راهکارهای اصولی، هزینه اجرای سوله با کاربردی مدنظر شما را کاهش می دهند. برای اطلاع از جزئیات، از طریق راه های ارتباطی با مهندسین مجموعه در ارتباط باشید.

سوله سردخانه دست دوم

در صورتی که تصمیم برای ساخت سوله سردخانه گرفته شود، بایستی برای ساخت سوله، مراحل زیر طی شود:
• دریافت مجوزهای لازم برای احداث سوله سردخانه از وزارت بازرگانی و جهاد کشاورزی
• دریافت تاییدیه از اداره محیط زیست در مورد محل احداث سوله از نظر تاثیرات محیطی
• دریافت تاییدیه دامپزشکی با هدف دریافت پروانه بهره برداری از فرآورده های خام دامی و همینطور داشتن فاصله سوله سرد خانه از سوله های پرورش دام و طیور
• تهیه زمین در موقعیت مناسب به منظور دسترسی آسان به جاده ها
• انتخاب یک شرکت برای طراحی نقشه و اجرای سوله سرد خانه
• تجهیز سوله با ماشین آلات و سیستم های سرمایشی مورد نیاز
• و …
در این قسمت به برخی از مهم ترین مراحل ساخت سوله سرد خانه اشاره کردیم. در صورتی که مایل به اطلاع از تمامی جزئیات مرتبط با سوله سردخانه دست دوم هستید، می توانید با مهندسین مجموعه سوله ساز تماس بگیرید.

سوله سردخانه میوه

سوله سرد خانه میوه از مهمترین و پرطرفدارترین سازه هاست. بسیاری از تجار میوه با استفاده از سوله سردخانه میوه آنها را نگهداری و مجددا در بازه های زمانی مناسب عرضه میکنند. اگر استانداردها در ساخت آن رعایت شده باشد به خوبی میتوان میوه را در آن ذخیره نمود تا طی مدت دلخواه به کار گرفته شوند.

شما میتوانید با مراجعه به صفحه انواع سوله آنچه لازم دارید را انتخاب کنید. مشاوران سوله ساز روی خط شماره 99999999999 به طور رایگان برای پاسخ دهی به سوالات شما، با شما در ارتباط هستند.