021-4762 0005 info@soole-saz.com

 سوله مرغداری

سوله مرغداری یکی از انواع سوله هاست که طراحی آن به گونه ای صورت می گیرد که ماشین آلات و تجهیزات پرورش طیور را در خود جای دهد. معمولا در ساخت سوله های مرغداری، ارتفاع سوله ها را زیاد بلند در نظر نمی گیرند. چراکه کم بودن میزان ارتفاع سوله، منجر به سریع تر گرم شدن آن در فصول سرد سال می شود. ضمن اینکه معمولا ساخت سوله های مرغداری در ابعاد وسیع تری صورت می گیرد. شما میتوانید در صفحه سفارش طراحی سوله پیش نمایشی از سوله سفارشی خود را همین الان ببینید.

موضوعی که در مورد سوله مرغداري حائز اهمیت است، این نکته می باشد که این سوله ها از نظر اندازه، متریال مورد استفاده در ساخت، شیوه طراحی، ارتفاع سوله، پوشش مورد استفاده در سقف و دیوار سوله و … با دیگر انواع سوله ها کمی متفاوت هستند. چرا که سوله های مرغداری محلی برای نگهداری انواع مرغ های تخمگذار و مرغ های گوشی می باشد. پرورش مرغ نیازمند رعایت بهداشت و همینطور استفاده از سیستم تهویه هوای مناسب است. ضمن اینکه باید از دستگاه های تغذیه و آب دهی مناسبی نیز در این سوله ها استفاده گردد. 

بنابراین فرقی نمی کند چه بودجه ای را برای اجرا و پیاده سازی سوله مرغداري در نظر گرفته اید. موضوعی که حائز اهمیت می باشد، این است که برای اجرای سوله مرغداری به سراغ مجموعه های معتبر بروید که دانش کافی در زمینه اجرای سوله مرغداري را داشته باشند.

فروش سوله مرغداری

یکی از نکات مهم برای فروش سوله مرغداری ، هزینه ساخت سوله می باشد. به طوری که برای اغلب افراد، برآورد هزینه ساخت سوله مرغداری بسیار مهم است. نمی توان قیمت دقیقی را به عنوان هزینه ساخت سوله مرغداري اعلام کرد تا روی فروش آن مانور داد. چرا که در هزینه نهایی ساخت این نوع سوله، فاکتورهای مختلفی شامل موارد زیر تاثیر گذار می باشند.

قیمت متریال مورد استفاده در ساخت سوله شامل آهن و اتصالات
هزینه طراحی و اجرای سوله مرغداري
هزینه حمل و نصب سوله
ابعاد سوله مرغداري
میزان مصالح مورد نیاز برای اجرای سوله
موقعیت جغرافیایی و آب و هوای منطقه ساخت سوله
قیمت تجهیزات مورد نیاز در سوله 
و …

در مجموعه بنا گستر سوله ساز، با طراحی سوله مرغداري مطابق با نظر کارفرما، در اولین اقدام هزینه ساخت سوله برآورد می شود. در صورتی که مایل هستید از هزینه اجرای سوله مرغداری مطابق با متراژ و شرایط پروژه خود مطلع شوید، می توانید با کارشناسان سوله ساز تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. 

سوله مرغداری گوشتی

مباحث تخصصی تری وجود دارد که باید برای سفارش سوله در نظر گرفته شود. ما مشاوران سوله ساز به شما کمک میکنیم که برای خرید سوله مرغداری گوشتی بهترین گزینه ها را انتخاب کنید و در ساخت سوله تعبیه نمایید. همه این اقدامات به شما کمک میکند تا بعد از کلید خوردن کارتان بدون مشکل پیشروی کنید.

سوله مرغداری تخمگذار

اگر هدف شما راه اندازی کسب و کاری در خصوص مرغداری تخمگذار هست حتما به کمک ما نیاز دارید. شرایط سوله شما باید متناسب با پرورش مرغ های تخم گذار در نظر گرفته شود. حتما میدانید که عدم وجود شرایط مناسب میتواند منجر به تلف شدن طیور شود. در این مسیر با یک تیم حرفه ای همراه شوید.

سوله مرغداری پیش ساخته

سازه های پیش ساخته کمابیش طرفداران خود را دارد. این سازه ها بیشتر از آنچه فکر کنید در بازار مبادله میشود. بسته به میزان بودجه و کارایی مورد نظر پیشنهاد میکنیم از همراهی کارشناسان خبره ما لذت ببرید و سوالات خود در خصوص سوله مرغذاری پیش ساخته را از ما بپرسید.

جهت رویت انواع سوله و یا آشنایی با نحوه ساخت سوله در وبسایت سوله ساز دات کام بمانید.