021-4762 0005 info@soole-saz.com

سوله کارگاهی

سوله کارگاهی معمولا فضایی بزرگ برای پرداختن به امور تولیدی، صنعتی و یا انبار کردن میزان زیادی از کالاها می باشد. تفاوت اصلی سوله‌ی کارگاهی با دیگر بناهای ساختمانی، مقرون به صرفه بودن و سرعت بالای ساخت این نوع از سازه ها است. به طوری که می توان در کوتاه ترین زمان ممکن یک فضای سقف دار بزرگ و مستحکم را برای کاربردی خاص مورد استفاده قرار داد. ضمن اینکه در این روش نیازی به عملیات های پیچیده و زمانبر عمرانی نیز نمی باشد.
از سوله‌های کارگاهی در زمینه های مختلفی شامل امور صنعتی سنگین همچون خودروسازی، تولیدات سنگین، کارگاه های تولیدی مواد غذایی و فرآورده های لبنی، امور پرورشی، کشاورزی و دامداری، تولید فرآورده های پالایشگاهی و نیروگاهی، محیط های ورزشی، مراکز درمانی و … استفاده می شود. برای ساخت سقف سوله های سبک و سنگین کارگاهی می توان از انواع سقف های تخت، گنبدی، تمام قوسی و یا شیبدار استفاده کرد. برای آشنایی با جزئیات بیشتر از سوله کارگاهی یا سفارش طراحی سوله تا انتهای این مقاله از وبسایت بنا گستر سوله ساز همراه ما باشید.

هزینه ساخت سوله کارگاهی

از مهم ترین موارد برای کارفرمایان در زمینه های مختلف، قیمت اجرای سوله کارگاهی می باشد. نمی توان یک قیمت واحد را به عنوان قیمت سوله‌ی کارگاهی بیان کرد چراکه در تعیین قیمت نهایی سوله های صنعتی موارد بسیاری تاثیرگذار هستند که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم :
• ابعاد سوله شامل متراژ دهانه سوله
• وزن نهایی سوله
• تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی سوله
• هزینه طراحی سوله
• شیوه ساخت و نوع اجرای سوله کارگاهی
• متریال مورد استفاده در ساخت سوله شامل فلزی و بتنی
• فرم سقف سوله صنعتی
• برخورداری یا عدم برخورداری از پنجره
• نوع پوشش مورد استفاده برای سقف شامل ساندویچ پانل، کارتن پلاست، ورق های گالوانیزه و …
• نحوه اتصال قطعات شامل جوشکاری و یا اتصال پیچ و مهره
• و …
در صورتی که مایل به اطلاع از قیمت ساخت سوله‌ی کارگاهی می باشید، می توانید از طریق راه های ارتباطی با مهندسین سوله ساز در ارتباط باشید و از قیمت دقیق اجرای سوله به تناسب شرایط پروژه خود مطلع گردید.

نقشه سوله کارگاهی

برای اطلاع دقیق از نقشه سوله کارگاهی به صفحه نقشه سوله مراجعه کنید.

اجاره سوله کارگاهی 

گاهی اوقات کسب و کارها تصمیم میگیرند کار خود را با هزینه اولیه کمتری شروع کنند. همین موضوع باعث میشود به جای خرید به اجاره سوله کارگاهی فکر کنند. این نوع سازه نیز مانند هر نوع دیگری از ملک میتواند به اجاره برود. بنابراین کافیست برای اجاره سوله کارگاهی با مالک سوله مذاکره نموده و بر سر قیمت توافق کنید.

ساخت سوله کارگاهی با سوله ساز

طی چند دهه اخیر، سوله ها نقش مهمی را در توسعه صنایع ایفا کرده اند و به خوبی توانسته اند که فضای لازم برای انجام کار و عرضه خدمات در صنایع مختلف را فراهم کنند. معمولا در ساخت سوله‌های کارگاهی از قطعات از پیش ساخته استفاده می شود که این امر خود منجر به افزایش سرعت نصب و اجرای سوله کارگاهی می گردد.
شرکت بنا گستر سوله ساز با تکیه بر دانش و تخصص مهندسین کارآزموده و همینطور با برخورداری از چندین کارگاه ساخت عناصر پیشرفته، به عنوان یکی از واحدهای فعال در زمینه ساخت سوله های صنعتی در حال فعالیت می باشد. مهندسین این مجموعه در تلاش هستند تا با استفاده از بهترین متریال ها در ساخت سوله صنعتی و همینطور با استفاده از روش های اصولی، ضمن ارائه سوله کارگاهی باکیفیت به کارفرمایان، قیمت ها را نیز کاهش دهند.
شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی شامل قیمت، شرایط خرید و ساخت سوله صنعتی در سوله ساز، از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت، با کارشناسان تماس بگیرید. ضمن اینکه می توانید با شرح دادن نیازها و شرایط پروژه خود نیز مشاوره رایگان دریافت کنید.

شاید به دیدن این موارد نیز علاقه مند باشید:

سوله دامداری

سوله کشتارگاهی